Individuální školení / jen já a lektorka. Mé první školení ve Fleiš Academy​

Jdu si za svými sny a jsem zase o level výš.
V oboru, který mě živí a který je zároveň i mým koníčkem, je potřeba jít neustále s dobou, neustále se vzdělávat a jít naproti novým trendům a novinkám. Ať to stojí co to stojí, za tímto kurzem jsem si dojela na ,,otočku” do Mostu.


Včera jsem absolvovala individuální kurz PUDROVÉHO OBOČÍ-POWDER BROWS-OMBRÉ BROWS – technika permenentního make-upu, která vypadá velice přirozeně, vytváří efekt rozptýleného pudru do ztracena a je vhodná pro každý typ pokožky a dnes jsem prošla kurzem NPM TATTOO REMOVAL  – šetrné a bezpečné odstranění nechtěného, nevzhledného, nepovedeného permanentního make-upu, nebo drobného tělového tetování.

 Jelikož mám tuto práci rada, chci ji umět vykonávat na nejvyšší úrovni. V ČR je to bohužel velice chudé, co se týká kvalitního školení v tomto oboru a proto musí člověk pečlivě vybrat a uvážit, kde využije studia, pro svůj další rozvoj. Za mě vyhrál výběr školícího střediska v Mostu ve Fleiš Academy. Je to sice trochu z ,,ruky”, ale vzhledem k tomu, že u permanentního make-upu se jedná o zákrok do kůže, ke kterému musím přistupovat zodpovědně a mít co nejvíce vědomostí, tak v  tomto ohledu je  pro mě důležitá kvalita, nikoli dálka, nebo cena vzdělání. 

– permanentní make up linda bartoňová – https://permanentlinda. Cz/o-level-vys/

Nechala jsem se tedy vyškolit od nejlepších z nejlepších, kteří Nám předávají informace od špičkových, světových profíků v oboru permanentního Make-Upu. Jsem šťastná, že jsem vybrala pro své studium správné vzdělávací středisko, se správnými lidmi na svém místě, které mě posunulo neskutečně dál.

 Děkuji celému týmu školitelek, za úžasné vyškolení a milý přístup na vysoké úrovni❤️. Děkuji mému muži za neskutečnou podporu v mé práci, v mém vzdělávání se a za to, že stojí v těchto profesních krocích při mém boku a všude mě doprovází❤️. Děkuji mé sestře za to, že se stala v tento den mou modelkou a i přes obrovský strach své nové obočí zvládla bez jediné anestezie❤️. Děkuji celé mé rodině za podporu a pomoc v mém podnikáni, bez Nich by to nešlo❤️. A také děkuji mým klientkám za důvěru, kterým chci nabídnout služby na vysoké úrovní a díky kterým mám potřebu na sobě neustále pracovat❤️.


,, Nikdy nedosáhneš velkého úspěchu, neriskuješ-li pád “. William Feathert

Linda Bartoňová

Vaše specialistka na Permanentní Make Up
Pokud se vám článek líbil, budu ráda za sdílení:

Další články