Permanentní make up Václavovice

Linda Bartoňová

Vaše specialistka na Permanentní Make Up

Co je Permanentní Make Up?

Permanentní Make Up je inovativní metoda zkrášení obličeje, která vám umožní mít stále dokonalý vzhled bez nutnosti denního líčení. Naše studio se specializuje na Permanentní Make Up obočí, rtů a očních linek, abychom vám pomohli dosáhnout přesně takového vzhledu, který si přejete.

Proč vybrat mé studio?

Mám bohaté zkušenosti s Permanentním Make Upem a používám nejmodernější techniky a vysoce kvalitní pigmenty, materiál a přístroje, abych zajistila úchvatný a přirozený vzhled. Jsem hrdá na mou preciznost a individualizovaný přístup ke každému klientovi.

Pro klientky z lokality Václavovice a okolí:

Vím, že mé klientky pocházejí z různých měst v okolí, a proto jsem připravena vám nabídnout jedinečnou službu. I když pocházíte z oblasti Václavovice, neváhejte mě kontaktovat. Jsem zde proto, abych vám pomohla zvýraznit vaši krásu.

Permanentní Make Up Obočí

Permanentní Make Up obočí přináší unikátní techniky, které vám umožní dosáhnout dokonale tvarovaného a přirozeného vzhledu obočí bez nutnosti denního líčení.

Chcete-li se dozvědět více o těchto technikách Permanentního Make Upu obočí a jak mohou zvýraznit krásu vašeho obočí, klikněte na tlačítko níže pro konkrétní služby.

Dojíždějí za mnou klientky i z okolí lokality Václavovice. Těším se na Vaší návštěvu.
Permanentní Make Up - Linda Bartoňová PMU Artist Kopřivnice

Permanentní Make Up Obočí Václavovice

Pudrové obočí (Powder Brows)

Pudrové obočí, známé též jako Powder Brows či Ombré obočí, je revoluční technikou permanentního make upu. Tato metoda kombinuje moderní trendy s tradičním uměním pro vytvoření dokonale tvarovaného obočí. Provedeno s pomocí precizního dermografu s jemnou sterilní jehličkou, vytváří efekt lehce stínovaného pudru, který přechází od hustšího k jemnějšímu až do ztracena. Na rozdíl od jiných metod nevytváří nevzhledné ohraničení a přináší autentický a přirozený efekt, jako byste si jen lehce napudrovaly obočí.

Vláskování obočí (Microblading)

Microblading je další unikátní technikou Permanentního Make Upu obočí. Tato metoda je provedena manuálně, přičemž každý chloupek je precizně “vyřezán” do povrchové vrstvy pokožky speciálním perem vybaveným jednorázovou čepelkou. Díky této technice vzniká dokonalě vytetovaný chloupek, který se ve svém vzhledu neliší od přirozeného obočí. Navíc je tato metoda méně invazivní než tradiční techniky tetování, což znamená méně bolesti a rychlejší hojení.

Permanentní Make Up Rtů

Permanentní Make Up rtů je způsob, jak zdůraznit a zvýraznit krásu a probarvení vašich rtů. Tato služba nabízí dvě jedinečné techniky, které vám umožní dosáhnout plných a krásných rtů, a to bez nutnosti neustálé aplikace rtěnky. Tato služba zahrnuje jak stínované rty – celobarevné, tak i techniku Aquarelle, dvě elegantní a precizní techniky Permanentního Make Upu rtů.

Chcete-li se dozvědět více o těchto technikách a jak mohou zvýraznit krásu vašich rtů, klikněte na tlačítko níže pro konkrétní služby.

Permanentní Make Up - Linda Bartoňová PMU Artist Kopřivnice

Permanentní Make Up Rtů Václavovice

Stínované rty - celobarevné

Věřte tomu, že plné, barevné rty mohou naprosto změnit váš celkový vzhled. Tato technika využívá speciální dermograf k vytvoření plného a intenzivního zbarvení rtů s jemným, stínovaným efektem. Stínované rty – celobarevné nejenže dodávají rtům sytou barvu, ale také opticky zvětšují a vyrovnávají jejich tvar, čímž vytvářejí dokonalý a harmonický vzhled.

Technika Aquarelle

Vraťte svým rtům mladistvý a svěží vzhled s technikou Aquarelle – spojením kontury a jemného stínování! Tato sofistikovaná metoda Permanentního Make Upu rtů precizně aplikuje konturu a následně jemně stínovanou barvou vyplňuje rty. Výsledkem je přirozený vzhled rtů s jemným stínováním, které dodává hloubku a plnost, aniž by vypadaly přebarveně nebo nepřirozeně.

Permanentní Make Up Očních Linek

Permanentní Make Up očních linek představuje způsob, jak zdůraznit a zvýraznit krásu očí. Nabízíme dvě jedinečné techniky, které vám umožní dosáhnout vzhledu, který jste vždy chtěli, a to bez nutnosti každodenního líčení.

Dojíždějí za mnou klientky z rúzných koutů republiky a také i z okolí lokality Václavovice. Těším se na Vaší návštěvu.
Permanentní Make Up - Linda Bartoňová PMU Artist Kopřivnice

Permanentní Make Up Oční Linky Václavovice

Meziřasová oční linka

Meziřasová oční linka, zejména horní, je elegantní a jemná technika, která přidává hloubku a definici vašemu pohledu. Tato technika je precizně aplikována mezi řasy, což znamená, že je méně nápadná než tradiční oční linky, ale dává očím větší definici a vyplněný vzhled. Naše profesionální techniky používají špičkové nástroje a pigmenty, které zajišťují dlouhotrvající a přirozeně vypadající výsledky.

Stínované oční linky

Stínované oční linky jsou zde, aby vám poskytly ten sofistikovaný a přirozený vzhled, který jste vždy chtěly. Tato speciální technika Permanentního Make Upu zdůrazní vaše oči, díky čemuž budou vypadat větší a výraznější. Stínovaná oční linka je provedena s použitím moderního dermografu (strojkem), který vytváří měkký a stínovaný efekt. Oproti klasickým očním linkám, stínovaná metoda nevytváří tvrdé kontury, ale místo toho nabízí jemnější přechod, čímž se docílí kouzelného rozostření. Horní stínované oční linky dodávají vašim očím definici a hloubku, zatímco zůstávají elegantní a sofistikované.

Nevadí, že jste z lokality Václavovice protože:

Permanentní Make Up vydrží až 2 roky!

A to znamená...

neřešíte obočí, rty, linky
dní

cca

ušetřených před zrcadlem
0 h

průměrně

Vás stojí PMU na den

přes

ušetříte za kosmetiku

To už za tu cestu do mého studia stojí.

Důležité informace k Permanentnímu Make Upu

Rozklikněte pro zobrazení
 • cukrovka: Pokud máte diabetickou anamnézu a léčíte dvou nemoc léky - lehčí forma, doporučujeme konzultaci s lékařem a přinést lékařskou zprávu s doporučením. Pokud jste diabetik s injekční aplikací inzulínu - Vám bohužel nemohu aplikovat PMU, z důvodů rizika špatného hojení a případných infektů.

 

 • kardiostimulátor nebo srdeční onemocnění: Osobám s tímto onemocněním bohužel nemohu poskytnou aplikaci PMU a Tattoo Removal.

 

 • snížená srážlivost krve, léky na ředění krve, cévní onemocnění: Doporučujeme konzultovat se s lékařem a předložit lékařskou zprávu s doporučením před aplikací PMU nebo Tattoo Removalu

 

 • užívání antibiotik: Doporučuje se počkat alespoň měsíc po ukončení léčby antibiotiky.

 

 • kožní nemoci: Osoby s aktivními kožními onemocněními nebo infekcemi v oblasti tetování by měly počkat, až do úplného zhojení. Nikdy se nesmí tetovat nemocná kůže!

 

 • epilepsie: Osobám s tímto onemocněním bohužel nemohu poskytnou aplikaci PMU a Tattoo Removal.

 

 • HIV a přenosné onemocnění: Bezpečnost je na prvním místě. Osobám s tímto onemocněním bohužel nemohu poskytnou aplikaci PMU a Tattoo Removal.

 

 • onkologická nemoc: Doporučuje se konzultace s lékařem a přinést lékařskou zprávu s doporučením po ukončení celé léčby.

 

 • alergie na barvy, anestetika, dezinfekci apod: Pokud máte historii alergických reakcí, neprodleně mě o tom informujte již při objednávání na danou aplikaci PMU nebo Tattoo Removal.

 

 • těhotenství a kojení: Doporučujeme počkat alespoň 1/2 rok po ukončení kojení a tak samo stejný čas od porodu, aby se hormony ustálily a výsledek byl co nejlepší.

 

 • nemoc (nachlazení, chřipka, angína, záněty, kašel): po nemoci bez léčby antibiotiky, doporučuji vyčkat alespoň 3 týdny, před aplikaci PMU, ať je tělo dostatečně zregenerované po nemoci.

 

 • darování krve/plazmy: po aplikaci PMU, je možné darovat krev i plazmu po půl roce, nebo dle pravidel dané odběrové stanice.

 

 • před podstoupením jakéhokoli zákroku vždy důkladně zvažte všechny možné kontraindikace a konzultujte se s odborníkem v oboru. Bezpečnost a vaše zdraví by měly být vždy na prvním místě.

Každá klientka si musí být jistá, že je rozhodnuta pro permanentní makeup a nesmí mít žádné pochybnosti. Pokud klientka přijde na objednaný termín a je na ní vidět, že má obavy víc, než je třeba, posílám ji domů a nalezneme nový termín. Tomuto se snažím předcházet, jelikož kvůli nerozhodnosti klientky se mi vytvoří volný čas, který by mohly využít další klientky, které na svůj termín čekají.

 

Naopak pokud bych nervozní klientku začala tetovat, přenese svou nervozitu i na mě a takto nemohu pracovat a odvádět kvalitní práci.

 • je důležité přijít na proceduru v psychické pohodě - bez pocitu hladu a žízně.

 

 • doporučuji 24 hodin předem nepít alkohol, neužívat žádné léky proti bolesti a  v den aplikace nekouřit a nepít kofein a energy drinky.

 

 • tvar, odstín pigmentu, popis aplikace a doporučené domácí ošetření s Vámi důkladně prokonzultuji na místě v salonu, proto není potřeba se znepokojovat.

 

 • prosím počítejte s procesem následného hojení a s tím cca 14ti denní omezení (nenamáčení v místě aplikace, vyhnout se přímému slunci a soláriu, nenanášení make upu v místě aplikace)

 

 • všechny potřebné informace zmíněné v salónu získá klientka v tištěné podobě s sebou domů.

Po příchodu klientky si popovídáme o tom jakou má klientka představu o konečném výsledku permanentního makeupu. Dle jejího stavu pleti doporučím vhodnou techniku PMÚ (microblading / powder brows), dále vhodný odstín pigmentu, kde beru v potaz odstín pleti klientky a její požadavek o výsledné barvě po vyhojení. Dále spolu prokonzultujeme tvar a celkový vzhled obočí.

 

Obočí vyměřím a rozkreslím dle obličeje klientky a výkon provádím až po konečném odsouhlasení tvaru.

Pokud chce klientka nepřirozený či extravagantní vzhled neslučující se s jejím obličejem a celkovou přirozeností, v tomto případě výkon nebude vykonán a doporučím se obrátit na jinou stylistku.

 

Při výkonu permanentního makeupu je samozřejmostí stoprocentní hygiena (dezinfekce a jednorázové pomůcky).

 

Za cca 2,5 hodinky je nový PMU hotov a vy se můžete těšit z nového vzhledu :)

Klientka přichází ke mě s tím, že chce podstoupit permanentní makeup. U obočí -  buď klientka své obočí má, avšak není úplně úhledné, jsou na něm nedostatky, nebo tam něco chybí. Dále klientky, které si obočí dennodenně kreslí, chtějí mít s touto otravnou každodenní záležitostí konec. Pak jsou klientky které ať už geneticky, nebo z důvodu nemoci o své obočí přišly a nemají tam téměř žádné známky chloupků. Tohle vše umí permanentní makeup vyřešit. U linek dokáže permanentí make up řešit zvýraznění oka a u rtů vyřeší probarvenost rtů a každodenní nanášení rtěnky je minulostí.

Permanentní Make Up - Linda Bartoňová PMU Artist Kopřivnice